Spawacz - ślusarz

Przedsiębiorstwo ENWAR to firma rodzinna, która działa na rynku od 20 lat. Jesteśmy ukierunkowani dla klientów, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań usprawniających procesy produkcyjno-logistyczne. Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Miejsce pracy: Świebodzice
Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe, średnie/ preferowane techniczne,
  • doświadczenie min. 1 rok na stanowisku,
  • sumienność,
  • umiejętność pracy z rysunkiem, znajomość norm,
  • dyspozycyjność
  • praca w systemie dwuzmianowym.
Obowiązki:
  • składanie wyrobów stalowych na podstawie dostarczonej dokumentacji,
  • praca na podstawie rysunku technicznego,
  • mile widziana umiejętność spawania metodą MIG lub TIG.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
  • prace na jednych z najnowocześniejszych maszyn,
  • wysoki standard pracy w nowo wybudowanej siedzibie firmy,
  • możliwość szkolenia,
  • zaliczki na poczet wynagrodzeń,
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna.
Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.