Specjalista do spraw operacji logistycznych/il operation specjalist

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/8349
OBOWIĄZKI:
-Realizacja codziennych zadań biznesowych związanych z usługami współdzielonymi z wieżą kontrolną w następujący sposób: zarządzanie zleceniami, np. ręczne wprowadzanie zleceń, śledzenie procesów potwierdzania u dostawców-Zarządzanie transportem klientów angielsko- portugalsko- i włoskojęzycznych;-Planowanie zamówień na wszystkie wymagane rodzaje transportu zgodnie z ustalonymi wymaganiami klienta;-Optymalizacja transportu poprzez konsolidację zleceń klientów;-Tworzenie dokumentacji związanej z przesyłką;-Koordynowanie osób trzecich zaangażowanych w egzekucję;-Zarządzanie dokumentami związanymi z transportem;-Potwierdzanie statusu przesyłek/zamówień; -Raportowanie w czasie eskalacji do swojego kierownictwa liniowego; -Wspieranie wdrażania nowych procesów poprzez działania takie jak dostarczanie danych wejściowych, testowanie;Współpraca w ramach zespołu, jak również z innymi działami; Realizacja codziennych zadań biznesowych związanych z usługami współdzielonymi z wieżą kontrolną w następujący sposób: zarządzanie zleceniami, np. ręczne wprowadzanie zleceń, śledzenie procesów potwierdzania u dostawców Operations Center (TOC)Kontakt kandydatów z pracodawcą: office@exrelo.plForma umowy: Umowa o pracę na czas nieokreslony w godz 8-16Oferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw logistyki
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

1) wykształcenie WYŻSZE: kierunek transport/logistyka2) staż pracy 3) umiejętność specjalność-BARDZO DOBRA WIEDZA W ZAKRESIE TRANSPORTU/ LOGISTYKI;-BARDZO WYSOKIE UMIEJĘTNOŚCI ANALITYCZNE;-WYSOKI POZIOM KOMUNIKATYWNOŚCI;-WYSOKA ORIENTACJA NA PRACĘ W ZESPOLE;-ZDOLNOŚĆ PRACY W MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKIU;4) inne (wpisać jakie) ZAAWANSOWANA ZAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORAZ PORTUGALSKIEGO I WŁOSKIEGO;

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu