Specjalista ds. administracji z j. angielskim

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie | Numer ref.: SAD/049/KRU

Oferta:

  • Praca od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość korzystania z benefitów, takich jak: prywatna opieka medyczna, MultiSport na preferencyjnych warunkach finansowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z perspektywą zatrudnienia stałego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Doświadczenie przy wprowadzaniu i weryfikacji danych - mile widziane
  • Wysokie umiejętności interpersonalne wynikające ze stałej współpracy z dostawcami
  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel na poziomie dobrym (tabele przestawne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz
  • Gotowość podjęcia zatrudnienia w firmie zlokalizowanej w Bielanach Wrocławskich - dojazd środkami komunikacji miejskiej bezpośrednio pod firmę

Zadania:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z dostawcami firmy w Polsce i za granicą
  • Wdrożenie ujednoliconego nazewnictwa dla zamówień i wprowadzenie danych do informatycznego systemu wewnętrznego
  • Weryfikacja poprawności danych
  • Wprowadzanie danych z umów do systemu
  • Przygotowywanie zestawień w Excelu

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Hartownik

24 Wrz 2021

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta Dodatek w wysokości 20% stawki godzinowej za pracę w systemie 4-brygadowym Dodatek do wynagrodzenia za pracę na drugiej zmianie oraz dodatek za pracę w porze...

Technik utrzymania ruchu

24 Wrz 2021

dolnośląskie / Nowa Ruda

Oferta: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z firmą naszego klienta - 1 umowa na 12 miesięcy - czas nieokreślony Godziny pracy: na 3 zmiany, 8 h: 6-14,14-22, 22-6 (od poniedziałku do piątku, weekendy wolne ) Atrakcyjne...

Mechatronik

24 Wrz 2021