Specjalista ds. automatyki

Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych. Od ponad 60 lat wspieramy fabryki w zakresie: projektowania, automatyzacji, instalacji i uruchamiania. Około 20.000 pracowników na całym świecie wspiera procesy naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami, dużym zaangażowaniem i wiedzą. Unikalne połączenie niestandardowych usług i wysoko wykwalifikowanych zespołów sprawia, że jesteśmy preferowanym partnerem w branży produkcyjnej.

Do naszego zespołu w Jaworze poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor
Zakres obowiązków
  • zapoznawanie się z dokumentacją techniczną urządzeń i maszyn
  • analizowanie przyczyn awarii i ich usuwanie
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn
  • dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn
  • wsparcie zespołu UR w rozwiązywaniu problemów technicznych
Nasze oczekiwania
  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: automatyka, robotyka, itp.
  • umiejętność diagnozy sterowników PLC Siemens
  • doświadczenie w Utrzymaniu ruchu (diagnozowanie maszyn oraz tworzenie analizy przyczyn awarii
  • znajomość robotów przemysłowych
  • uprawnienia SEP E1 do 1kV
  • umiejętność diagnozy maszyn przemysłowych oraz tworzenia analiz
Oferujemy
  • wynagrodzenie 6500-9500 zł brutto (uzależnione od doświadczenia zawodowego)
  • nagrodę absencyjną w wysokości 360 zł brutto miesięcznie
  • premie regulaminowe 2200 zł rocznie, wypłacane kwartalnie
  • pakiet medyczny za 1 zł z refundacją wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie
  • dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport lub OkSystem
  • dofinansowanie do wypoczynku – „wczasy pod gruszą”
  • ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach
  • program „Polecam i zarabiam”
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę z nowoczesnymi narzędziami/technologiami
  • możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Więcej informacji o Leadec można znaleźć na stronie https://poland.leadec-services.com/