Specjalista ds. BHP (K/M)

Apleona HSG jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku). W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników we Jaworze na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. BHP będzie odpowiedzialna za:
  • Comiesięczne zbieranie danych z obiektów Klientów w zakresie HSE, generowanie i wysyłanie raportów;
  • Ścisła współpraca z działem BHP firmy Apleona HSG w zakresie tworzenia oraz aktualizacji dokumentacji wewnętrznej (procedury, instrukcje bhp);
  • Koordynacja podwykonawców w zakresie BHP;
  • Nadzór nad stanem technicznym sprzętu używanego przez Serwis Techniczny (w tym m. in. planowanie okresowych przeglądów Koordynacja PPOŻ. (nadzór nad realizacją prac związanych z przeglądami/ konserwacją/ naprawą urządzeń i instalacji ochrony ppoż.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Wykształcenie kierunkowe (np. studia podyplomowe w zakresie BHP)
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku. Mile widziane na zakładzie przemysłowym;
  • Umiejętne utrzymywanie standardów i wymagań prawnych z zakresu BHP;
  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów dotyczących ochrony przeciwpożarowej;
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Mile widziane świadectwa kwalifikacyjne SEP (min. Gr 1).
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy;
  • Prywatną opieka medyczna;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego Ok System;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS.

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Stolarz Szalunkowy / Montażysta Elementów Betonowych

18 Maj 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Opis stanowiska: wykonanie form (szalunków) pod konstrukcje betonowe przygotowanie i montaż nowych szalunków rozbiórka starych szalunków Wymagania: mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej zdolności manualne umiejętność czytania podstaw rysunku...

Elektryk

18 Maj 2021

globimiX sp. z o.o.

dolnośląskie / Ząbkowice Śląskie

montaż rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych, wsparcie przy prefabrykacji maszyn, diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja, naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych, prowadzenie prac montażowych....

Automatyk

18 Maj 2021

konstruowanie schematów elektrycznych, nadzór nad uruchamianiem maszyn - nadzór nad pracą urządzeń i linii produkcyjnych od strony automatyki, nadzór nad automatyzacją procesu technologicznego, przygotowanie dokumentacji technicznej, wdrażanie oraz...