Specjalista ds. Jakości

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Miejsce pracy: Świebodzice

Obowiązki:

  • prowadzenie badań laboratoryjnych, zwalniających wyrób do sprzedaży,
  • nadzór nad jakością bieżącej produkcji na wydziale Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych,
  • reagowanie na bieżące problemy jakościowe na liniach produkcyjnych,
  • tworzenie dokumentacji jakościowej, instrukcji, procedur,
  • prowadzenie procesów certyfikacji i udział w audytach certyfikacyjnych,
  • nadzór nad badaniami realizowanymi w laboratoriach zewnętrznych,
  • podejmowanie działań dążących do minimalizowania ilości występujących niezgodności

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność i skuteczność w działaniu, zadaniowość,
  • chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego ISO 9001,
  • mile widzialne doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14 i 14-22).

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami