Specjalista ds. Jakości

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Obowiązki:
  • Weryfikacja dostaw pod względem jakościowym na podstawie zdefiniowanych wskaźników
  • Weryfikacja stanów magazynowych w oparciu o procedury
  • Kontrola jakości 100% produktów specjalnych, wysyłek oraz reklamacji
  • Prowadzenie statystyk zwrotów i wykonanych kontroli jakości
  • Analiza danych jakościowych i proponowanie działań naprawczych
  • Etykietowanie, złomowanie, usługi o wartości dodanej
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wiedza z zakresu procesów magazynowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel)
  • Dokładność i systematyczność
  • Dobra znajomość jezyka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy?
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA,
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY,
  • Realną możliwość rozwoju i awansu,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie,
  • Świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy,
  • Możliwość uzyskania dodatkowej premii,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Pracę dla znanych marek: VW, Volvo, Fiat, Philips, Orange, Leroy Merlin, GSK - czekamy na Ciebie!

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.