Specjalista ds. Jakości

Jesteśmy jednym z zakładów międzynarodowej grupy IMR-Industrialesud zajmującej się produkcją i dystrybucją wyposażenia wnętrz samochodowych dla najbardziej prestiżowych producentów samochodów na świecie. W naszej fabryce w Jaworze produkujemy podsufitki samochodowe i dostarczamy je bezpośrednio dla takich firm jak Audi, BMW, Volvo, Porshe, Skoda, VW.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników do Działu Jakości na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów wskazanych Klientów
  • Nadzorowanie IMDSów od dostawców oraz do klientów
  • Przygotowywanie PPAPów do klientów oraz pilnowanie terminów
  • Nadzór i aktualizacja FMEA, planów kontroli oraz flow chartów
  • Szkolenie podległego personelu
  • Nadzór nad jakością procesu produkcji oraz produktu końcowego we współpracy z Działem Produkcji oraz pozostałymi działami wsparcia w zakresie bieżącej realizacji zadań.
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Działu Jakości oraz pozostałymi pracownikami w zakresie działania systemu zarządzania jakością w firmie, certyfikacji wdrożonych systemów (ISO) oraz przygotowania firmy do audytów zewnętrznych i uczestniczenia w nich.
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Działu Jakości w zakresie prowadzenia procesów reklamacji i rekomendacja usprawnień.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, analiza wyników oraz podejmowanie oraz nadzór nad działaniami naprawczymi
  • Przeprowadzanie audytów wymaganych przez klienta
  • Raportowanie wyników pracy zgodnie z wymogami Klientów oraz wewnętrznymi standardami firmy do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Język angielski – komunikatywny
  • Obsługa MS Excel - poziom zaawansowany
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (posiadają prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • Możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy w godzinach od 08:00 do 09:00.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.
  • Pakiet socjalny.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Owocowe piątki.