Specjalista ds. kanalizacji

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Specjalista ds. kanalizacji
Miejsce pracy: Kamienna Góra
Numer: StPr/21/0004
OBOWIĄZKI:
Montaż rur, odprowadzanie wody technicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Wymagane doswiadczenie

Miejsce pracy:

Kamienna Góra


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

7 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Hydraulik

25 Sty 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

Konserwacja i naprawy instalacji wodno-kanalizacyjnej z zasobach Spółdzielni

Koordynator ds. pracowniczych

25 Sty 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

dolnośląskie / Dzierżoniów

- koordynowanie pracowników spoza UE, - kontrolowanie miejsc zakwaterowania pracowników, - wdrażanie nowych pracowników w system pracy obowiązujący na stanowisku, - wprowadzanie danych - prowadzenie dokumentacji, - prowadzenie samochodu w celach służbowych....

Operator maszyn src/ pracownik działu montażu

25 Sty 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

dolnośląskie / Legnickie Pole

Obsługa maszyn na przydzielonych stanowiskach nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn, dbałość o czystość maszyn, montaż przewodów, Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Wymagania inne:...