Specjalista ds. Marketingu

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Miejsce pracy: Świebodzice
Zakres obowiązków:
  • Współtworzenie strategii marketingowej
  • Udział w realizacji kampanii marketingowych
  • Analiza rynkowa produktu i konkurencji
  • Tworzenie dokumentacji produktowej
  • Przygotowywanie i aktualizacja treści i materiałów technicznych i marketingowych
  • Gromadzenie i przygotowywanie danych do analiz marketingowych
  • Współpraca z agencją marketingową przy tworzeniu i aktualizacji materiałów marketingowych / graficznych
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w dziale marketingu
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z obszarów ekonomia, marketing i zarządzanie
  • Umiejętności analityczne, mile widziana znajomość narzędzi analitycznych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Pozytywne myślenie oraz inicjatywa w działaniu
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku Product Managera