Specjalista ds. naprawy telefonów kom./mobile phones repair engineer

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/8690
OBOWIĄZKI:
- Rozwiązywanie i usuwanie problemów z telefonami komórkowymi w mobilnych punktach serwisowych;- Usuwanie usterek i konserwacja telefonów komórkowych;- Dalsze prace związane ze zwrotem/ naprawą telefonów komórkowych;- Kontrola jakości telefonów komórkowych.Praca w godz.: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali monterzy elektronicy i serwisanci urządzeń elektronicznych
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: bardzo dobra komunikacja interpersonalna
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie, staż pracy: 2 lata na podobnym stanowisku,biegła obsługa komputera z obsługą internetu,bardzo dobra komunikacja interpersonalna,praca w zespole,znajomość języka chińskiego na poziomie C1 (w celu komunikacji z zarządem i raportowania wykonywanych prac), znajomość języka angielskiego na poziomie B2 ( celu porozumiewania się z obecnymi kontrahentami oraz informowania klienta o przeprowadzonych naprawach)

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu