Specjalista ds. Obsługi Klienta

Impel Delivery Sp. z o.o.Spółka z Grupy Impel, będąca producentem i dystrybutorem szerokiego wachlarza środków ochrony osobistej oraz produktów utrzymania czystości poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania na stanowisku:
  • przyjmowanie zamówień od Klienta zgłaszanych drogą mailową,
  • wprowadzanie poszczególnych zamówień do systemu SAP,
  • generowanie faktur dotyczących zamówień,
  • bieżąca współpraca z Działem Zaopatrzenia oraz magazynem w zakresie realizacji zamówień,
  • dobór asortymentu do potrzeb klienta (po wcześniejszych szkoleniach).
Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w obsłudze klienta,
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności programu Excel) – dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP,
  • komunikatywności i umiejętności współpracy,
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności ustalania priorytetów,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • pozytywnego nastawienia do pracy.
Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:
  • dynamiczne środowisko pracy, współpracę z liderem branży usług outsourcingowych,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznym środowisku pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej.