Specjalista ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/3171
OBOWIĄZKI:
zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wystawianiu polis ubezpieczeniowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań klientów, przyjmowanie reklamacji od klientów, przygotowywanie i kompletowanie danych do negocjacji z klientami, przygotowywanie zestawień oraz raportów oraz wsparcie realizacji projektów i akcji marketingowych.Miejsce pracy: ul. ZWYCIĘSTWA 19-21 m. 15A, 55-080 Kąty Wrocławskie, Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 9.00-17.00Oferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Agent ubezpieczeniowy
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe Agent ubezpiweczeniowy prawo jazdy kat. b obsługa komputera znajomość języka rosyjskiego na poziomie c2 w mowie i piśmie znajomosć jezyka ukraińskiego na poziomie c2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 847,24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu