Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim - 1119i

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: StPr/20/2200
OBOWIĄZKI:
Praca polega na samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych oraz budowaniu i utrzymywaniu relacji ze zleceniobiorcami, koordynacji zleceń, budowaniu i aktualizowaniu bazy kandydatów oraz obsłudze bieżących zgłoszeń przy pomocy e-maila oraz telefonicznie.Kandydaci i kandydatki powinni być osobami otwartymi, o pozytywnym nastawieniu i łatwo nawiązującymi kontakty z innymi ze względu na ciągły kontakt telefoniczny i mailowy z rekrutowanym personelem.Wymagania:znajomość języka niemieckiego w stopniu min. komunikatywnymdoświadczenie w branży rekrutacyjnej lub opiekuńczejOferujemy:pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie i branżypracę w biurzeosiągalny system premii dodatkowychdogodne godziny pracy (8:00-16:00, pon-pt)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i Internetu
Uprawnienia: Obsługa klienta telefoniczna

Miejsce pracy:

Świdnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy