Specjalista ds. Technicznych

Jesteśmy jednym z zakładów międzynarodowej grupy IMR-Industrialesud zajmującej się produkcją i dystrybucją wyposażenia wnętrz samochodowych dla najbardziej prestiżowych producentów samochodów na świecie. W naszej fabryce w Jaworze produkujemy podsufitki samochodowe i dostarczamy je bezpośrednio dla takich firm jak Audi, BMW, Volvo, Porshe, Skoda, VW.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników do Działu Utrzymania Ruchu i Serwisu na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną w dziale URIS we współpracy z innymi pracownikami działu.
  • Tworzenie instrukcji stanowiskowych.
  • Aktualizacja tablic informacyjnych na liniach produkcyjnych.
  • Monitorowanie wskaźników pracy.
  • Przygotowywanie danych i dokumentów do audytów oraz aktywne w nich uczestniczenie i wdrażanie działań naprawczych stosownie do wyników audytów.
  • Organizowanie i koordynowanie spotkań z dostawcami i serwisami w zakresie prowadzonych czynności.
  • Współpraca z innymi pracownikami działu URIS oraz pozostałymi działami w zakresie prowadzonych czynności.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień prowadzonych czynności.
  • Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Analiza przyczyn i eliminowanie długich awarii.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Język angielski – komunikatywny
  • Obsługa MS Excel - poziom zaawansowany
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej i automatyki.
  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych i hydrauliki siłowej.

Oferujemy:

  • Możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy w godzinach od 08:00 do 09:00.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.
  • Pakiet socjalny.
  • Owocowe piątki.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.