Specjalista ds. Technicznych (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów
Nr ref.: ST/DZI/1121
Obowiązki:
  • tworzenie i poprawianie dokumentacji technicznej rozdzielnic i przedłużaczy,
  • weryfikacja i tworzenie list materiałowych dla rozdzielnic i przedłużaczy,
  • nadzór nad bieżącymi projektami,
  • wdrażanie nowych projektów i nadzór nad nimi,
  • szkolenie pracowników,
  • nadzór nad bieżącymi problemami produkcyjnymi i ich wyjaśnianie,
  • pomiary czasów produkcyjnych,
  • tworzenie instrukcji pracy stanowiskowych i ogólnych.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne elektryczne / elektroniczne / mechatroniczne lub podobne,
  • znajomość podstaw elektryki,
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
  • umiejętność obsługi programu AutoCAD,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • uprawnienia SEP E1/D1 będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • miejsce pracy: Dzierżoniów.