Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/20/0350
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń szkolnych, korytarzy, toalet. Sprzątanie terenu wokół szkoły, boiska szkolnego. Mycie i dezynfekcja pomieszczeń i powierzchni. Zamiatanie korytarzy podczas przerw szkolnych. Codzienne mycie parapetów, podłóg, mebli, tablic. Odkurzanie pomieszczeń. Zgłaszanie wszystkich usterek i uszkodzeń konserwatorowi. W miarę potrzeb - wydawanie kredy i kluczy. Wykonywanie doraźnych poleceń Dyrektora.
Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Operator wózka widłowego

26 Lis 2020

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Oferta: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową Atrakcyjne wynagrodzenie Przyjazna atmosfera Praca od zaraz - sprawna, bezstresowa rekrutacja Dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłącowych ManpowerGroup Premium , w tym: karty MultiSport,...

Ustawiacz maszyn

25 Lis 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

dolnośląskie / Bielawa

•Ustawianie maszyn i kontrola poprawności ich działania;•konserwacja i ewentualne drobne naprawy narzędzi, maszyn i urządzeń;•drobne prace ślusarskie; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: monter - ślusarz-mechanik...

Menedżer produktu

25 Lis 2020

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

planowanie i realizowanie badań potrzeb i preferencji klienta;prowadzenie współpracy z klientami, dostawcami celem wprowadzenia produktu na rynek;prowadzenie współpracy z kadrą zarządzającą i działami przedsiębiorstwa w celu wdrożenia produktu na...