Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/20/0532
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie hali produkcyjnej ( ślusarnia, spawalnia) oraz zaplecza socjalnego, szwalni i biura.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzątaczka biurowa (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Wymagania inne:

Pracodawca oczekuje od kandydatów: rzetelności; sumiennośći w wykonywaniu powierzonych obowiazków; brak nałogów; samodzielność w organizowaniu pracy oraz 1 miesiąc doświadzcenia na stanowisku sprzątaczki.

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie