Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Jawor
Numer: StPr/21/0560
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie czystości na obiekcie w Jaworze- sprzątanie obiektu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Orzeczony stopień niepelnosprawności.

Miejsce pracy:

Jawor


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Księgowa / Księgowy

26 Paź 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Zadania: Dbałość o poprawny obieg dokumentów, Prowadzenie bieżących kontroli w obszarze materiałowo – surowcowym i produktów gotowych, Wykonywanie przelewów, księgowanie wyciągów bankowych i rozliczanie płatności z należnościami, Weryfikacja,...

Administrator Usług Transportu

26 Paź 2021

Hemmersbach

dolnośląskie / Bielany Wroclawskie

Twoje zadania Organizowanie i nadzór przesyłek Przetwarzanie zleceń transportowych Kontakt z dostawcami Praca z wewnętrznym programem magazynowym Przygotowywanie i aktualizowanie raportów w Excel Tworzenie sieci kontaktów firm transportowych na całym świecie...

Elektryk

26 Paź 2021

Kuźnia Jawor SA

dolnośląskie / Jawor

Czym się zajmiesz? Wykonywaniem elektrycznych prac naprawczych, usuwaniem bieżących usterek i awarii Udziałem w pracach konserwacyjno–remontowych Dokonywaniem przeglądów urządzeń produkcyjnych Realizacją inwestycji i modernizacją parku maszynowego...