Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/21/0409
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości oraz estetyki na obiekcie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Logistyk / Magazynier

24 Paź 2021

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Świdnica

Jeżeli: jesteś otwarty na kontakt z ludźmi; potrafisz działać zespołowo; skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony; jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym (także w weekendy) w godzinach otwarcia sklepu. posiadasz uprawnienia na wózki...

Doradca Klienta

24 Paź 2021

Jeżeli: Lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z ludźmi; Potrafisz działać zespołowo; Jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań; Jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym (także w weekendy) w godzinach otwarcia...

Technik obiektu

24 Paź 2021

STRABAG PFS

dolnośląskie / Wałbrzych

Zadania: bieżąca eksploatacja, konserwacja, urządzeń budynkowych monitorowanie pracy powierzonych urządzeń drobne prace budowlane usuwanie awarii współpraca z serwisami zewnętrznymi raportowanie zgodnie z procedurami obowiązującymi w Grupie Kapitałowej...