Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Bielawa
Numer: StPr/24/0183
OBOWIĄZKI:
sprzedaż warzyw i owoców, obsługa klientów, dbanie o czystość w miejscu pracy, rozliczenie kas po zakończonej sprzedaży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: handlowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: handlowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bielawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie