Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/20/0238
OBOWIĄZKI:

Nadzór nad dostarczoną dostawą. Obsługa nabywców w handlu bezpośrednim metodą tradycyjną lub pośrednio metodą samoobsługową. Sprawna i kulturalna obsługa klienta. Przygotowanie towaru do sprzedaży i wyeksponowanie. Utrzymanie porządku w punkcie sprzedaży. Odpowiedzialność za wykonywane czynności i powierzony majątek.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie