Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kamienna Góra
Numer: StPr/20/0389
OBOWIĄZKI:

praca sprzedawcy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kamienna Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Pomocnik produkcyjny

18 Sty 2021

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Pomoc w produkcji elementów budowlanych, wykończeniowych oraz dekoracyjnych z gipsu i betonu, ręczne i mechaniczne wylewanie i formowanie płytek z betonu i gipsu. Liczba godzin pracy w miesiącu 80. Doświadczenie nie jest obowiązkowe. Miejsce pracy: ul....

Operator produkcji

18 Sty 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

dolnośląskie / Legnickie Pole

Wytwarzanie produktów zgodnych z instrukcją pracy standardowej, instrukcją kontroli i instrukcją stanowiskową oraz procedurami zintegrowanego systemu zarządzania jakości. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Język:...

Operator urządzeń przemysłu ceramicznego

18 Sty 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej

dolnośląskie / Środa Śląska

obsługa urządzeń przemysłu ceramicznego , dbałość o ciągłość produkcji, kontrola wyprodukowanego produktu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: [Umiejętność 1] : siła fizyczna, dźwiganie powyżej 20 kg