Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Środa Śląska
Numer: StPr/22/0255
OBOWIĄZKI:

zapoznanie ze stanowiskiem pracy, jego obowiązkami i uprawnieniami, przeszkolenie bhp i p.poz na zasadach przewidzianych dla pracownikó, zapoznanie z asortymentem oraz zasadami estetycznego i stylistycznego ułożenia towaru, przygotowywanie produktów do sprzedaży, pomoc przy rozmieszczaniu obuwia w sklepie i magazynie, pomoc przy przyjmowaniu dostaw, sporawdzanie towaru pod względem ilościowymi i jakościowym, trening umiejętności sprzedażowych, udział w szkolenie ze wskaźników sprzedazy KPI, udział w szkoleniu z produktów do pielęgnacji i konserwacji obuwia, pozyskiwanie nowych klientów poprzez sprzedaż online, nauka obsługi kasy fiskalnej i programu NPos, nauka obsługi etykieciarki, skanera kodó, metkownicy, przygotowywanie stanowiska pracy poprzez dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży oraz dbanie o prawidłowe oznaczenie cenowe i graficzne asortymentu, bezwzględne przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz oraz dbanie o wizerunek firmy CCC

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe

Miejsce pracy:

Środa Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej