Sprzedawca/opiekun klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/20/0547
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Programista robota - mechatronik

27 Sty 2021

Enwar sp. z o.o.

dolnośląskie / Świebodzice

Wymagania: wykształcenie techniczne min. średnie (w kierunku: mechatronika, robotyka lub pokrewnym), doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych – ustawianie parametrów spawalniczych znajomość procesów spawania, technologii metali, dobra...

Pracownik magazynowy

27 Sty 2021

REMONDIS Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Załadunek i rozładunek towarów Obsługa wózka widłowego Wykonywanie innych czynności magazynowych Dbałość o powierzony sprzęt i mienie Ważnych uprawnień na obsługę wózków widłowych (potwierdzonych egzaminem UDT) Doświadczenia w pracy na podobnym...

Specjalista ds. logistyki

27 Sty 2021

IS-Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Jawor

Opis stanowiska: Dzienna kontrola zamówień od klientów w EDI oraz z portali klientów Organizacja i zamawianie transportu według platform klientów Bezpośredni kontakt z klientami Wystawiane dokumentów spedycyjnych na wyroby gotowe zgodnie z zapotrzebowaniem...