Starszy inspektor

Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu
Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Wałbrzych
Ogłoszenie o naborze Nr 136071

Warunki pracy

Praca biurowa, przy komputerze, w jednozmianowym, ośmiogodzinnym systemie pracy.

Stanowisko pracy wyposażone w monitor ekranowy, z naturalnym i sztucznym oświetleniem.

Praca na 1 piętrze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Do budynku prowadzi podjazd, jednak brak wind i podjazdów w budynku. Praca w terenie.

Zakres zadań

  • Co miesiąc rozlicza gospodarkę paliwami i płynami eksploatacyjnymi oraz sporządza sprawozdania.
  • Likwiduje szkody transportowe.
  • Bierze udział w ustalaniu terminów napraw, przeglądów i obsługi technicznej pojazdów służbowych.
  • Prowadzi ewidencję służbowego sprzętu transportowego oraz kart flota.
  • Wprowadza nowe dane i uzupełnia wymagane informacje w elektronicznym programie Pojazd.
  • Współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi przy likwidacji szkód transportowych.
  • Prowadzi analizę miesięcznych przebiegów km pojazdów służbowych.
  • Sporządza zapotrzebowania na opony letnie i zimowe do pojazdów służbowych w celu przekazania stosownych informacji do Wydziału Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944 – 1990 oraz treści tych dokumentów – nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne”
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi programu komputerowego Excel