Starszy referent

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
Dolnośląski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Świdnica
Ogłoszenie o naborze Nr 70277

Warunki pracy

- praca biurowa przy monitorze ekranowym, w systemie jednozmianowym (7.30-15.30) w pozycji siedzącej, przy naturalnym i sztucznym oświetleniu

Zakres zadań

  • prowadzenie ewidencji pism wpływających i wychodzących z Sekcji oraz dystrybucja korespondencji do innych komórek organizacyjnych w celu zapewnienia właściwego obiegu dokumentów
  • obsługa kancelaryjno-biurowa korespondencji niejawnej w celu zapewnienia właściwego obiegu dokumentacji w Sekcji IV Wydziału Konwojowego oraz przekazywanie poleceń, informacji i ustaleń organizacyjnych pracownikom Sekcji w celu wsparcia bieżącej pracy Kierownika i zapewnienie właściwej komunikacji wewnętrznej
  • organizowanie pracy sekretariatu Sekcji w celu zapewnienia sprawnej i profesjonalnej obsługi pod względem administracyjno-biurowym
  • redagowanie i opracowywanie pism na polecenie Kierownika Sekcji w celu zapewnienia właściwego poziomu komunikacji zewnętrznej
  • kompletowanie oraz przedkładanie dokumentów i korespondencji do dekretacji lub podpisu Kierownikowi Sekcji w celu zapewnienia właściwego obiegu dokumentacji
  • zapewnienie sprawnego działania i funkcjonowania urządzeń biurowych oraz właściwego wyposażenia sekretariatu w celu utrzymania należytego poziomu komunikacji wewnętrznej
  • przygotowanie, organizowanie i obsługa spotkań Kierownika Sekcji z interesantami i gośćmi w celu utrzymania na wysokim poziomie wizerunku organizacji
  • prowadzenie terminarza spotkań, narad i odpraw raz dopilnowanie terminów realizacji zadań przez pracowników Sekcji celu wsparcia bieżącej pracy Kierownika Sekcji w jego codziennej działalności

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • umiejętność współdziałania i komunikatywność
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz działania w sytuacjach nieprzewidywalnych
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • wysoka kultura osobista, znajomość zasad savoir-vivre
  • samodzielność i kreatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy swojej i innych
  • dyspozycyjność, asertywność oraz lojalność i dyskrecja
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • ukończenie szkoleń z zakresu obsługi sekretariatu lub komunikacji wewnętrznej
  • 3 miesiące przeszkolenia w pracy biurowej