Stażysta - Inżynier

W Jotulu jesteśmy mistrzami naszego rzemiosła, od 1853 jesteśmy wiodącym producentem palenisk żeliwnych. Jesteśmy dumni z naszych wysokich standardów jakościowych, tradycji oraz innowacyjnych koncepcji projektowych. Jeżeli zależy Państwu na wysokim standardzie i wymagacie najlepszych rozwiązań, najprawdopodobniej wybierzecie Jotula.

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Opis stanowiska:
  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej (np. instrukcje pracy),
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • wsparcie w określaniu i przygotowywaniu zaplecza technicznego, wymaganego przez procesy produkcyjne, poszczególnych wyrobów (przygotowanie linii produkcyjnych),
  • wsparcie w nadzorze nad produkcją wyrobów po wdrożeniu,
  • reagowaniem na problemy techniczne i technologiczne,
  • wsparcie w optymalizacji procesów produkcyjnych pod kątem zwiększania wydajności pracy,
  • bliska współpraca z inżynierem procesu.
Wymagania:
  • status studenta kierunku technicznego (III-IV rok studiów),
  • praktyczna umiejętność obsługi komputera (MS Outlook, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint),
  • znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • dobra organizacja pracy,
  • duża samodzielność,
  • zorientowanie na osiąganie celów,
  • zdolności analityczne,
  • dokładność i systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli: Udzielam zgody Jotul Poland Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. logistyki. Ponadto, udzielam zgody Jotul Poland Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych jest Jotul Poland Sp. z o.o z siedzibą w Kątach Wrocławskich, ul. Popiełuszki 15, 55-080. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Bez odrębnej zgody kandydata, jego dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 4 pkt 9 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 . Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej. CV kandydatów, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych ujawnionych w złożonych dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzonych przyszłych procesów rekrutacji będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Po tym okresie będą usuwane, a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.