Strugacz drewna

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Miejsce pracy: Bolków
Numer: StPr/22/0182
OBOWIĄZKI:
Struganie listew na wymiary
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Bolków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Operator wózka widłowego

20 Maj 2022

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Oferta: Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy Praca w niewielkim zespole 2 zmiany Wolne weekendy Nastawienie na długą współpracę Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup : dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU,...

Młodszy specjalista / Specjalista ds. bankowości korporacyjnej

19 Maj 2022

mBank S.A.

dolnośląskie / Wałbrzych

Chcesz rozwijać się w sprzedaży i poznać specyfikę współpracy z klientami korporacyjnymi mBanku? Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie Zajmiesz się: nawiązywaniem relacji z potencjalnymi klientami – małymi i średnimi przedsiębiorstwami, rozpoznawaniem...

Magazynier

19 Maj 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

praca magazyniera Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym