Support admin - wsparcie administracyjne

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/7300
OBOWIĄZKI:
- Wsparcie administracyjne- wprowadzanie dokumentów do systemów wewnętrznych, - Wsparcie rekrutacyjne w zakresie obsługi cudzoziemców - wyrabianie oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi, zezwoleń na pobyt czasowy i pracę, oraz prowadzenie spotkań rekrutacyjnych,- Wprowadzanie oraz uczestnictwo w rozmowach dyscyplinarnych Pracowników tymczasowych i motywacja pracowników w języku polskim, ukraińskim,- Kontrola oraz raportowanie czasu pracy pracowników tymczasowych w programie MyTime,- Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w programie Saleforce i HRLink,- Biegła obsługa aplikacji Viber.Praca w godz.: 6:00-16:30, 17:30-4:00. Przewidywany okres zatrudnienia: 31.10.2020-31.10.2021.Umowa o pracę tymczasową. Miejsce wykonywania pracy: ul. Logistyczna 1, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce,dodatkowe miejsce wykonywania pracy: ul. Czekoladowa 1, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobeirzyce.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Microsoft Excel podstawowy
Uprawnienia: obsługa skanera
Uprawnienia: redagowanie treści, tworzenie tekstów pomocniczych

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie, staż pracy: 3 miesiące na podobnym stanowisku,obsługa skanera,Microsoft Excel podstawowy,redagowanie treści, tworzenie tekstów pomocniczych,umiejętność obsługi programów do prowadzenia procesów rekrutacyjnych - programy Saleforce i HRLink,umiejętność obsługi programu dla kontroli oraz raportowania czasu pracy pracowników tymczasowych - program MyTime,znajomość języka ukraińskiego na poziomie B1

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu