Sz/ pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Miejsce pracy: Głuszyca
Numer: StPr/20/1336
OBOWIĄZKI:
praca w przychodni na stanowisku pielęgniarki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
Wykształcenie: średnie branżowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo

Wymagania inne:

doświadczenie w zawodzie mile widziane, prawo do wykonywania zawodu

Miejsce pracy:

Głuszyca

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu