Szwacz

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Szwacz
Miejsce pracy: Bolków
Numer: StPr/22/0176
OBOWIĄZKI:
w/z
Miejsce pracy:

Bolków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

IT Support Engineer

20 Maj 2022

Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an environment in which they can relentlessly improve the experience for...

Operator wózka widłowego z UDT (m/k)

20 Maj 2022

Trenkwalder

dolnośląskie / Środa Śląska

przygotowanie dokumentów magazynowych, rozliczanie w systemie wydanych surowców na produkcję, współpraca z działem jakości w zakresie kontroli dostaw, kompletacja surowców zgodnie ze zleceniem produkcyjnym, właściwe zabezpieczanie towaru, wydawanie...

Księgowa / Księgowy

20 Maj 2022

Schavemaker Poland Sp. z o. o.

dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska: Księgowanie wyciągów bankowych rachunków krajowych i zagranicznych oraz kart przedpłaconych Planowanie, wprowadzanie, weryfikacja i wykonywanie płatności Przygotowywanie tygodniowych raportów płynności polskich podmiotów Grupy Schavemaker...