Szwaczka ręczna

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Miejsce pracy: Jawor
Numer: StPr/20/0567
OBOWIĄZKI:
Konfekcjonowanie odzieży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Jawor

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Specjalistę ds. Transportu

30 Paź 2020

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.

dolnośląskie / Środa Śląska

koordynacja oraz realizacja działań związanych z terminową dostawą towarów do klientów, wyszukiwanie i negocjowanie najkorzystniejszych ofert transportowych na rynku, bieżące rozwiązywanie problemów związanych z odbiorem, transportem i dostawą oraz...

Pracownik Magazynowy

30 Paź 2020

Hemmersbach

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Zadania Przyjmowanie towaru, kontrola wizualna stanu przesyłek, wprowadzanie informacji do wewnętrznego systemu - praca przy komputerze Lokalizowanie części na terenie magazynu, przygotowywanie oraz kompletowanie zamówień Pomoc przy rozładunku i załadunku,...

Lekarz Pediatra

30 Paź 2020

Grupa Neuca

dolnośląskie / Dzierżoniów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: realizację świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej nad dziećmi w ramach POZ, diagnostykę i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną, prowadzenie działań...