Szwaczka ręczna

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Szwaczka ręczna
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/22/0311
OBOWIĄZKI:
szycie toreb i plecaków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność szycia na maszynie przemysłowej

Miejsce pracy:

Dzierżoniów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Nauczyciel na kierunku Technik Sterylizacji Medycznej

27 Cze 2022

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Aplikuj, jeśli posiadasz: Wykształcenie kierunkowe Kwalifikacje uprawniające do nauczania danego przedmiotu Przygotowanie pedagogiczne Sumienność Rzetelność Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i...

Operator linii montażowej

27 Cze 2022

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Praca fizyczna, stojąca, polegająca na montażu silników (korpusy, wałki i tym podobne elementy). Podstawowa obsługa komputera, polegająca tylko na wprowadzaniu danych wg. prostych instrukcji. Obsługa prostych maszyn i urządzeń niewymagających uprawnień....

Specjalista ds. Ofert

27 Cze 2022

HENRY KRUSE Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Przygotowywanie ofert dla strategicznych klientów firmy Aktualizacja danych w systemie Przygotowywanie ofert dla Przedstawicieli Handlowych Tworzenie cenników i katalogów Analiza cen, wprowadzanie i aktualizacja dopłat Doświadczenie w pracy w Dziale Ofert i...