Technik fizjoterapii

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Technik fizjoterapii
Miejsce pracy: Bolków
Numer: StPr/21/0671
OBOWIĄZKI:
Rehabilitacja mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Jaworze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Wymagania inne:

Dyplom w zawodzie, prawo wykonywania zawodu technika fizjoterapii, raport z badania bakteriologicznego.

Miejsce pracy:

Bolków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Doradca ds. Kluczowych Klientów

04 Gru 2021

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Świdnica

Jeżeli: umiesz budować długofalowe relacje biznesowe z klientami; masz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów; masz doświadczenie w negocjacjach; umiesz ustalać priorytety, efektywnie planować, organizować prace i jesteś terminowy; posiadasz...

Project Assistant

04 Gru 2021

Hemmersbach

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Your Tasks Data collecting and validating Preparing Excel based reports and raw data analysis Detecting and reporting inconsistencies in projects Project documentation review and update Support to Service Delivery Managers and Team Lead with ad hoc tasks Cooperation...

Financial Specialist

04 Gru 2021

Hemmersbach

dolnośląskie / Bielany Wroclawskie

Your Tasks Acting as a single point of contact for local tax advisors and auditors in various countries Discussing bookkeeping, accounting rules, taxation, reconciliation and annual closing Monitoring and auditing of the current accounting of foreign subsidiaries...