Technik Laboratorium

Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY,
ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze
produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym,
energetycznym i infrastrukturalnym.

Miejsce pracy: Dzierżoniów
Zadania na stanowisku
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla projektów 3D / wprowadzania nowego produktu (np. w zakresie projektowania i budowy paneli IEC Ex / ATEX w ramach nVent).
  • Zapoznanie się z procesami produkcyjnymi (np. JD Edwards) i funkcjami, aby pomóc lokalnym inżynierom w rozwiązywaniu problemów technicznych wynikających z wprowadzenia nowego produktu i możliwości wytwarzania.
  • Budowa prototypów i przeprowadzanie testów elektrycznych i mechanicznych zgodnie z wymaganiami; przekazywanie opinii inżynierom i zespołowi programistów.
  • Generowanie raportów podsumowujących zebrane dane (w tym analizy graficzne i statystyczne)
  • Uczestnictwo w lokalnych spotkaniach projektowych zgodnie z wymaganiami.
  • Pomoc w uzyskaniu certyfikatów wydawanych przez agencje/laboratoria testujące nowe produkty nVent.
  • Opieka nad powierzonym sprzętem w laboratorium (stan techniczny, kalibracje).
  • Pomoc w przeniesieniu produkcji z innych lokalizacji lub zewnętrznych dostawców do zakładu w Dzierżoniowie.
  • Postępowanie zgodnie ze standardową polityką oraz procesami nVent.
Wymagania
  • Ukończenie szkoły średniej lub równoważne szkolenie techniczne
  • 3 - 5 lat doświadczenia technicznego w przemyśle;
  • Preferowane praktyczne doświadczenie w zakresie badań i rozwoju;
  • Doświadczenie w testowaniu elektrycznym plus.
Wiedza i umiejętności
  • Zdolność do:
    • konstruowania prototypów pod nadzorem;
    • przeprowadzania eksperymentów technicznych;
    • zbieranie danych z testów;
    • przeprowadzania podstawowych analiz z pozyskanych danych;
    • przekazywania uwag i wskazówek bazując na wynikach z wykonanych testów;
    • dobre umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne;
    • podstawowa znajomość obwodów elektrycznych;
    • doświadczenie w korzystaniu z pakietu Microsoft Office Suite.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
  • Potrzebne narzędzia pracy i dużą samodzielność w działaniu
  • Stołówkę pracowniczą
  • Dofinansowane posiłki.
  • Prywatna opieka medyczna dla członków rodziny.
  • Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania własnych pomysłów.