Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/21/0701
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Laborant

26 Sty 2022

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.

dolnośląskie / Środa Śląska

wykonywanie analiz ilościowych i jakościowych, surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych prowadzenie prac kontrolno - pomiarowych kompletowanie i nadzór nad dokumentacją sporządzanie protokołów z badań , prowadzenie rejestru próbek nadzór nad...

Przedstawiciel Handlowy PH ds. Hurtu

26 Sty 2022

BEL-POL

dolnośląskie / Świdnica

Aktywna sprzedaż produktów Pozyskiwanie nowych oraz opieka nad kluczowymi klientami firmy Realizacja założonego planu sprzedaży Łatwości nawiązywania kontaktów – szczycimy się tym, że utrzymujemy dobre relacje z naszymi klientami i chcemy podtrzymywać...

Konsultant Biura Obsługi Klienta

26 Sty 2022

VECTRA S.A.

dolnośląskie / Dzierżoniów

Szukamy Ciebie, jeśli: Masz minimum wykształcenie średnie; Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!); Cechuje Cię umiejętność współpracy w zespole, posiadasz dużo energii, wychodzisz z...