Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: StPr/22/0658
OBOWIĄZKI:
według wniosku
Miejsce pracy:

Świdnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Administrator kontraktów handlowych

25 Maj 2022

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Oferta: Praca od zaraz Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej z sektora spożywczego o zasięgu globalnym i ugruntowanej pozycji na rynku Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określon y z perspektywą...

Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym

24 Maj 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

dolnośląskie / Strzelin

Opieka nad dziećmi, wspieranie ich rozwoju, organizacja i prowadzenie zajęć, codzienne czynności związane z opieką i pielęgnacją dzieci w zakresie karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itd., zapewnienie opieki i bezpieczeństwa, wspomaganie...

Asystent osoby niepełnosprawnej

24 Maj 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

dolnośląskie / Dzierżoniów

Asystent osoby niepełnosprawnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak