Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/22/0504
OBOWIĄZKI:
Pomoc w sprawach kadrowych, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, pomoc w księgowości, przyjmowanie faktur, opieczętowanie, sprawdzanie prawidłowości jej wystawienia, pisanie pism, wyjścia na pocztę i do innych instytucji, przygotowywanie danych do sprawozdań, obsługa wszelkich urządzeń biurowych (kserokopiarka, komputer, drukarka, skaner) oraz wykonywanie innych prac biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie