Technik Utrzymania Obiektu

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Zadania:

Kandydat na stanowisku Technika Utrzymania Obiektu będzie odpowiedzialny za obsługę, przeglądy, konserwację, bieżące naprawy i monitoring instalacji np.: elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji, automatyki, systemów ppoż, lub innych w celu zapewnienia utrzymania pełnej sprawności obiektu.

Wymagania:
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupy G1
  • Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe opcjonalnie: elektryczne, z zakresu automatyki, mechatroniki, HVAC lub inne,
  • Zamiennie doświadczenie z zakresu eksploatacji i obsługi instalacji: elektrycznych lub/i ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji lub/i hydraulicznych lub/i wodno-kanalizacyjnych lub/i gazowych lub/i ppoż.,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty).
Mile widziane:
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G2, G3,
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń zawierających substancje kontrolowane lub F-gazy,
  • Uprawnienia do pracy na podestach ruchomych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w firmach świadczących usługi utrzymania technicznego.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • Szkolenia autoryzacyjne,
  • Interesujący zakres obowiązków,
  • Możliwość rozwoju cennych umiejętności zawodowych.
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty