Technik Utrzymania Ruchu - Elektryk / Automatyk

Termat Sp. z o. o. jest liderem na rynku produkcji i sprzedaży stropów typu Teriva i Filigran oraz prefabrykatów żelbetowych.

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska
OPIS STANOWISKA:
  • Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych i urządzeń,
  • Ustawianie, obsługa i podstawowy serwis urządzeń automatyki produkcyjnej,
  • Diagnozowanie oraz naprawa bieżących usterek w obszarze automatyki przemysłowej oraz elektryki,
  • Zapewnienie działań systemów PLC, środowisko SIEMENS S5/S7, Teltronic,
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego i weryfikacja nieprawidłowości,
  • Współpraca z Inżynierami Utrzymania Ruchu,
  • Koordynowanie pracy mechaników, elektryków, automatyków.
CZEGO OCZEKUJEMY:
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Elektryka/Automatyka,
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Praktyczna znajomość obszaru elektrycznego i automatycznego
  • Znajomość układów pneumatycznych i hydraulicznych będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną - tworzenie, analiza,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektromechanika, budowa maszyn),
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i orientacja na pracę zespołową,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - mile widziane,
  • Gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stałą współpracę na dogodnych warunkach,
  • Możliwość indywidualnego ustalania godzin pracy,
  • Dużą autonomię,
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
Poproszę o umieszczenie na CV następującej klauzuli.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikacje niezawierające wymaganej klauzuli nie będą uczestniczyły w procesie rekrutacji.