Technolog ii

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/8888
OBOWIĄZKI:
Praca w ramach zespołu międzyfunkcyjnego RD&Q. Prowadzenie działań mających na celu finalizację rozwoju nowych produktów, utrzymanie portfolio i prowadzenie projektów zwiększających produktywność, z naciskiem na zaspokojenie potrzeb konsumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier technologii żywności
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: przemysł rolno-spożywczy lub pokrewne
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe inżynierskie - przemysł rolno-spożywczy lub pokrewne,2) staż pracy: min. 2 lata doświadczenia w przedsiębiorstwach z branży rolno-spożywczej, w tym min. 10 miesięcy na stanowisku inżyniera badań i rozwoju w międzynarodowym przedsiębiorstwie z branży spożywczej,3) umiejętności:szkolenia z zakresu laboratorium sensorycznego, Recepturowanie w przemyśle ciastkarskim; FSSC 22000; 4) inne: j. angielski - zaawansowany,j. francuski - zaawansowany

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 8 636 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu