Technolog

Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych  ŚFUP Sp. z o.o w restrukturyzacji jest przedsiębiorstwem funkcjonującym na rynku od 1945 roku. Powstała na bazie państwowej fabryki urządzeń przemysłowych znanego w kraju i za granicą producenta urządzeń dla przemysłu cukrowniczego w Polsce i na świecie. Począwszy od roku 1997 znaczną część zakładu przekształcono w Świdnicką Fabrykę Urządzeń Przemysłowych ŚFUP Sp. z o. o., która funkcjonuje i rozwija się do dnia dzisiejszego.
Zakład nasz produkuje wyroby zarówno na indywidualne – jednostkowe – zamówienia, wykonywane wg projektów powierzonych lub własnych, oraz wyroby powtarzalne – seryjne – dostarczane regularnie dla stałych odbiorców.

Technolog
Miejsce pracy: Świdnica
Zadania:
  • sporządzanie wycen zapytań ofertowych i danych do kalkulacji kosztów
  • opracowywanie norm materiałowych i norm czasowych
  • opracowywanie przewodników technologicznych
  • nadzór technologiczny nad realizacja zleceń produkcyjnych
  • ścisła współpraca z Działem Konstrukcyjnym i Działem Planowania Produkcji
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane: Technologia Budowy Maszyn)
  • znajomość programu AutoCad (lub pokrewnego)
  • biegła znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office (Excel)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technologicznej
  • znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego mile widziana),
  • wysokie zaangażowanie, dokładność i rzetelność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku-  minimum 1rok
  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.
Wynagrodzenie
  • Od 5000 do 5000 PLN