Terapeuta zajęciowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/0152
OBOWIĄZKI:
Terapia zajęciowa z osobami niepełnosprawnymi, prowadzenie dokumentacji. Praca w godz.: 7:30-15:30. Oferta dostepna w sali C, A. Kontakt z pracodawcą - e-mail: boguslaw.jakowczyk@psds.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Terapeuta zajęciowy* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika specjalna, terapia zajęciowa, inne pokrewne

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe o kierunku terapia zajęciowa, pedagogika specjalna, inne pokrewne, staż pracy: 3 miesiące pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi, mile widziane umiejętności plastyczne, muzyczne

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu