Tokarz

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Tokarz
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/21/0679
OBOWIĄZKI:
Toczenie elementów stalowych na tokarkach konwencjonalnych zgodnie z rysunkiem technicznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tokarz w metalu
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi
Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe, bardzo dbra znajomość czytania rysunków technicznych, obsługa wózków widlowych, obsługa szlifierki kątowej i wiertarki, doświadczenie zawodowe na stanowisku w ostatnich pięciu latach

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie