Automatyk

Automatyk
Miejsce pracy: Jawor
Zakres obowiązków:
  • Dbałość o stan techniczny  i naprawy maszyn oraz systemów automatyki.
  • Realizacja prac modernizacyjnych w obszarze sterowania.
  • Implementacja oraz optymalizacja zautomatyzowanych stanowisk produkcyjnych.
  • Koordynacja pracy z dostawcami i podwykonawcami technologii automatyki.
  • Wsparcie techniczne dla różnych działów.
Wymagania:
  • Wykształcenie w obszarze automatyki/elektrotechniki/mechatroniki/informatyki.
  • Doświadczenie w programowaniu PLC (preferowane sterowniki Siemens) oraz robotów (mile widziane ABB).
  • Posiadanie uprawnień SEP E1.
Mile widziane:
  • Znajomość systemów bezpieczeństwa, umiejętność projektowania układów sterowania.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • System premiowy
  • Dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego
  • Dodatki i bony świąteczne
  • Ubezpieczenie grupowe