Bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Miejsce pracy: Kamienna Góra
Numer: StPr/24/0165
OBOWIĄZKI:
Praca w bibliotece
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kamienna Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Inspektor BHP - Szkoleniowiec

17 maj 2024

BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz Winiarski, Piotr Winiarski

dolnośląskie / Świdnica

Do zadań zatrudnionej osoby będzie m.in. należało: prowadzenie szkoleń okresowych oraz wstępnych z zakresu BHP dla naszych kontrahentów na terenie przede wszystkim woj. małopolskiego, śląskiego; dolnośląskiego, prowadzenie innych szkoleń np....

Pomoc Kuchenna

17 maj 2024

EPI Sp. z o.o. Sp. k.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Zadania na stanowisku: lepienie pierogów produkcja sałatek praca na zmywaku, obieraku przygotowywanie dań ciepłych mile widziana aktualna książeczka sanepidowska umiejętność pracy w zespole

Pomocnik cukiernika

17 maj 2024

Zadania na stanowisku: prace pomocnicze przy produkcji ciast i deserów praca na zmywaku, obieraku mile widziana aktualna książeczka sanepidowska umiejętność pracy w zespole