Elektryk / Elektromechanik / Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, zajmujących się przetwórstwem papieru poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Obowiązki:
  • naprawa i serwisowanie maszyn produkcyjnych;
  • diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych;
  • wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych;
  • opracowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej napraw i konserwacji;
  • zapewnienie zgodności z obowiązującymi standardami i normami bezpieczeństwa;
  • współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi.
Oczekujemy:
  • doświadczenia w serwisowaniu i konserwacji maszyn produkcyjnych;
  • wykształcenia kierunkowego technicznego;
  • praktycznej znajomości schematów elektrycznych;
  • umiejętności obsługi urządzeń i narzędzi naprawczych;
  • terminowego wykonania zleconych prac serwisowych;
  • uprawnień SEP powyżej 1kV;
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym lub 3 zmianowym (godz. 7-15, 15-23 i 23-7);
Oferujemy:
  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą (I umowa na miesiąc, II na 2 lata);
  • wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i doświadczenia. Im więcej potrafisz tym więcej zarobisz;
  • atrakcyjne premie frekwencyjne i wydajnościowe;
  • możliwości skorzystania z dodatkowych benefitów;
  • pracę od zaraz!