Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Fryzjer
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/24/0403
OBOWIĄZKI:
STRZYŻENIE, FARBOWANIE, ROZJAŚNIANIE WŁOSÓW, OBSŁUGA KLIENTA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: fryzjer
Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dzierżoniów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Doradca serwisowy

17 paź 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

Doradzanie klientom Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera Wymagania inne: Łatwość nawiązywania kontaktu

Ślusarz/pracownik budowlany

17 paź 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

Szlifowanie, czyszczenie, konserwacja elementów stalowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pracownik / Pracownica magazynu sklepu

17 paź 2024

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Świdnica

Jakie zadania na Ciebie czekają? rozładunek i załadunek oraz kontrola przychodzącego towaru, zatowarowanie regałów magazynowych i sklepowych, kompletowanie zamówień, wydawanie towaru, przygotowanie dostaw dla klientów, obsługę wózka widłowego (jeśli...