Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Kelner
Miejsce pracy: Bielawa
Numer: StPr/24/0090
OBOWIĄZKI:
obsługa gości, przyjmowanie i wydawanie zamówień, podawanie potraw i napojów, przygotowaniestłów, obsługa płatności, utrzymywanie czystości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bielawa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Szwaczka

30 kwi 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

dolnośląskie / Dzierżoniów

Szycie pokrowców na pasażerskie fotele z materiałów skóry i ekoskóry. Obsługa maszyn szwalniczych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: szycie i łączenie elementów na maszynach szwalniczych Wymagania inne: Wykształcenie podstawowe,...

Robotnik budowlany

30 kwi 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

pomoc przy wybirzanue, murowaniu, układaniu kostki brukowej, ocieplaniu nieruchomości, dbanie o jakość wykonywanych robót Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Kierowca samochodu ciężarowego- konwojent

30 kwi 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

Przewóz ładunków samochodem ciężarowym - plandeka lub wywrotka, obsługa techniczna pojazdów. Wymagania konieczne: Uprawnienia: prawo jazdy kat C+E Wymagania inne: aktualne uprawnienia kierowcy zawodowego, przewozy międzynarodowe